Automaty sprzedające kapsuły

zestaw 7 automatów na stojaku

Przedsiębiorstwo Vabank, oferujące wynajem automatów sprzedających kapsuły, to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Od samego początku zajmuje się bulk vendingiem – czyli niczym innym, jak automatami na kulki, w których znajdują się np. zabawki, sztuczna biżuteria,  itp. Akcesoria, które mogą spodobać się nie tylko dzieciom, ale również osobom dorosłym. Naszym celem jest dostarczanie automatów z zabawkami, dzięki którym na twarzach naszych małych konsumentów, pojawia się jedynie uśmiech. Miejsca w których dostępne są nasze automaty sprzedające kauczuki, to m.in. duże powierzchniowo centra handlowe, w których znajdują się takie sklepy jak Auchan, Tesco, Carrefour, ale również mniejsze osiedlowe sklepiki, kioski,bary,lokalizacje sezonowe.

Zaufaj profesjonalistom w automatach na kulki

Nasze automaty sprzedające kapsuły, mogą się znajdować w dowolnym miejscu na terenie całego kraju. Współpracujemy z wieloma kontrahentami, a urządzenie może trafić w każde wskazane miejsce. Dodatkowo jesteśmy otwarci na propozycje zmian i sugestie dotyczące nowości. Posiadamy kilka metod, dzięki którym można swobodnie dokonać płatności za zamówiony automat na kulki. Ponadto nasza firma posiada główne cele i przesłanie, którym kieruje się każdego dnia pracy. Są nimi:

  • dostarczanie największego wyboru rozmiarów piłeczek, rodzajów, kolorów i kształtów automatów
  • gwarancja jednych z najbardziej atrakcyjnych cen na rynku
  • ekspresowa dostawa zamówionego automatu z zabawkami
  • kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie

Pamiętaj, że tylko u nas znajdziesz pełną ofertę automatów sprzedających kauczuki, która w całości spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

O szczegóły techniczne i cenę poszczególnych rozwiązań, zapytaj nas w formularzu kontaktowym.

Wszystkie produkty dostępne w ofercie na naszej stronie, posiadają niezbędne atesty, zgodnie z aktualnymi normami prawnymi.

W naszej ofercie znajdują się automaty sprzedające kapsuły wolnostojące,  , dzięki którym będą mogły tworzyć również tzw. ”wyspy vendingowe”. Nasze automaty na kulki, przeznaczone są do sprzedaży produktów typu zabawki w kapsułach o różnych rozmiarach kapsuł,jak i również piłek kauczukowych o różnych rozmiarach.

Automaty z zabawkami to genialny pomysł do wykorzystania, jako urządzenia, które z jednej strony nie będą wymagały bezpośredniej obsługi każdego klienta, a z drugiej będzie generowało dodatkowe przychody dla wynajmującego.

Automaty z zabawkami

Vabank, to ogólnopolski dystrybutor automatów sprzedających z kauczukami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wynajmie automatów sprzedających kapsuły. Obecnie naszą największą specjalnością jest dostarczanie na rynek automatów na kulki dla dzieci i dla dorosłych. Posiadamy setki urządzeń, które zainstalowane są m.in. w domach towarowych, supermarketach, galeriach handlowych, centrach rozrywki, sieciach handlowych, kurortach i miejscowościach wypoczynkowych, oraz w wielu innych miejscach, które umożliwiają osiąganie zysków.

Nasza rozbudowana sieć grupy pracowników, każdego dnia dba o sprawną i genialną jakościowo obsługę automatów z zabawkami. Dodatkowo wykwalifikowana kadra zajmuje się dostarczaniem i konserwacją już działających maszyn, na terenie całego kraju. Nasz sprawdzony model współpracy gwarantuje klientom, niezawodność, sprawność oraz gwarancję obsługi na najwyższym możliwym poziomie.

Automaty sprzedające z kauczukami

Pamiętaj, że  automaty sprzedające z kauczukami, to dodatkowy zysk każdego dnia, który nie wymaga bezpośredniej obsługi, ponoszenia ryzyka, oraz niepotrzebnej straty czasu. Ty zyskujesz za każdym razem, gdy ktoś korzysta z  automatów sprzedających kapsuły. Ponadto klienci zainteresowani początkowo tylko automatami na kulki, w łatwy sposób mogą stać się również Twoimi klientami, skoro już do Ciebie trafili, zatrzymaj ich swoim towarem lub usługami. Każda wylosowana piłeczka w automatach z zabawkami, to niezapomniane i radosne chwile dla każdego dziecka.

Automaty sprzedające kauczuki, to rozrywka nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych, którzy coraz aktywniej korzystają z tego typu urządzeń.

Automaty sprzedające kapsuły

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie osoby i firmy, które zainteresowane są sprzedażą gadżetów z automatów sprzedających kapsuły. Jesteśmy zainteresowani wynajmem powierzchni pod automat lub przestrzeni na której możliwe będzie zamontowanie kilku automatów na kulki jednocześnie. W ofercie posiadamy również możliwość wynajmu określonego rodzaju automatu z zabawkami. W przypadku pytań chętnie służymy pomocą i zapraszamy do kontaktu, zarówno telefonicznego, jak i mailowego.

Nasze automaty sprzedające kauczuki spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, dzięki czemu jesteśmy cenioną firmą na rynku automatów i zabawek.

Korzystając z naszej oferty można wynająć pojedyncze  automaty sprzedające kapsuły, jak i całe zestawy automatów na kulki.